Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Temelleri 1976 yılında İstanbul’da atılan ve yüksek kalite felsefesi ile yola çıkan As-yol 1980’li yılların ortalarında yapılanmasını değiştirerek anonim şirket statüsüne geçmiştir.

Sulama kanalı ve gölet inşaatlarıyla taahhüt sektörüne giriş yapan firmamız devamında; karayolu altyapısı ve köprü projelerinde hem alt yüklenici hem de ana yüklenici olarak görev almıştır.

As-yol 2000’li yılların başında Fas ve Cezayir’de büyük ölçekli ve nitelikli projeleri alt yüklenici olarak tamamlamış ardından 2010 yılı ve sonrasında ise 11.500 metre karayolu tüneli projelerini ana yüklenici olarak tamamlayarak tünel projelerinde de büyük tecrübe sahibi olmuştur.

Misyonumuz; özverili çalışanlarımız ve genç makine parkımızla üstlendiğimiz projeleri yüksek kalitede ve zamanında teslim etmek.

Vizyonumuz; gerçekleştirdiğimiz tüm projelerin olumlu referanslarını arkamıza alarak, yurt içinde ve dışında daha nitelikli taahhütleri gerçekleştirmek, sektör koşullarından bağımsız büyük ve kalıcı bir firma olmak.

Şirketimiz üstlendiği projelerinin tüm süreçlerinde çevreye olan duyarlılığını ön planda tutarak sahip olduğu ISO 14001:2004 ve ISO 14001:2008 kalite belgeleri ile de bu konudaki duyarlılığını tescillemiştir.